«
Bitcoin-Boga

Mayıs ayından bu yana, Bitcoin fiyatlarında kayda değer bir oynaklık yaşandı ve Çin kripto piyasası baskısı ve diğer faktörlerin ardından 30.000 doların altına düştü.

Bununla birlikte, piyasa değerine göre en büyük kripto, değişen davranış bir sonraki boğa koşusuna işaret etmeye devam ettiği için Cuma günü yine 47.000 dolara ulaştı. Son iki gün, kripto 44.000 dolar civarında işlem görüyordu. Ve bu son fiyat artışı, kripto topluluğunun BTC’yi 50 bin dolarda ve bir sonraki boğa koşusunda görmesini tetikledi.

Bitcoin neredeyse 43.000$’a düşerken, hızlı bir toparlanma yaşadı ve aylık en düşük seviyesine ulaştıktan sonraki birkaç gün içinde 47.000$’ın üzerine çıktı. O zamandan beri, 44.000 ila 48.000 dolar arasında oldukça dar bir aralıkta sallanıyor.

Bu, hem 48.000 $ üzerinde bir koşu hem de bu seviyede büyük bir ret gören karışık bir hafta sonundan sonra geldi. Bu nedenle, Bitcoin’in tüm kayıplarını telafi ederek zaten geri döndüğünü ima ediyor.

Sürekli güç için büyük umut vaat eden durumlarla, BTC’nin tekrar 50 bin dolara ulaşması ve bir sonraki hamlenin BTC/USD spot piyasasını yeniden şekillendirmesi an meselesi olabilir.

Dün, Euro Pacific Capital Inc.’in CEO’su ve baş küresel stratejisti Peter Schiff, Bitcoin’in (BTC) fiyatının 100.000 bin dolara yükselebileceğini kabul etti. Bu nedenle, 2011’de satın almadığı için pişmanlık duyuyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *