«
Altcoin-Bitcoin

Bitcoin, 45 bin dolarlık yükseliş fiyatına geri dönerken bir kez daha dünyanın dikkatini çekti. Bitcoin’in bu yükseliş performansı, son 14 gün içinde +%18,3’lük bir büyüme oranı kazandı. Sonuç olarak, kripto dünyasındaki analistler, Bitcoin’in hızla yükselen fiyatı 50 bin dolar veya daha yüksek bir zamanda parçalayacağını tahmin etmekten vazgeçemezler.

Bu, kripto analisti Lark Davis’in bir tweet gönderisinde tepki vermesine neden oldu:

Ayrıca, Lark Davis’in yanı sıra, Singapur’daki bir dijital varlık hizmetleri firması olan Matrixport gibi kripto firmaları da kriptonun başarısını fark etti. Firmanın satış müdürü Cynthia Wu şunları söyledi:

2017 ve 2018’deki boğa koşularına kıyasla, mevcut hareket daha olgun bir trend alıyor.

Wu, kripto pazarının günümüzde büyük ölçüde geliştiğini de sözlerine ekledi. “Piyasa ortamı çok daha kurumsal hale geldi – artık kripto hedge fonlarında tescilli tüccarlarınız, döviz komisyoncularının kripto teklifleri ve kurumsal ölçekte işlem yapan kurumlar var. “dedi.

Öte yandan altcoinlerin de son zamanlarda yükseliş pozisyonunda hareket ettiği görülüyor. Örneğin, ETH, Londra yükseltmesinin lansmanından sonra bir fiyat artışı gördü. Bu fiyat artışı, ETH’nin 3 bin doların üzerindeki yükseliş fiyatına ulaşmasına neden oluyor. Gerçekten de Bitcoin ve altcoinlerin son günlerdeki bu yükseliş fiyat performansı kripto topluluğuna neşe getiriyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *