«
Bitcoin-Piyasasi

Kripto piyasası bugün üzerimizde düşüşe geçtiğinden, temel tüccarlar ve yatırımcılar bir kez daha – hiç kimseyi şaşırtmayacak şekilde şüphecilik gösteriyorlar. Piyasa en ufak bir düşüş gösterdiğinde, topluluk yatırımlarının düşeceği korkusuyla paniğe kapılır.

Tabii ki, konu tecrübeli tüccarlar, uzun süredir hodler’lar ve sağlam kripto inananları olduğunda bakış açısı tamamen farklıdır. Tanınmış kripto yatırımcısı Lark Davis’in bir Twitter gönderisi ilginç bir konuya yol açıyor.

Bundan, çoğu deneyimli tüccarın kripto piyasasının karşı karşıya olduğu mevcut denemelere karşı temkinli olduğunu görebiliyoruz. Yine de, kriptoların gücünden ve yeteneklerinden eminler.

Özellikle Lark Davis, kripto endüstrisini rahatsız eden bazı konuların altını çiziyor. Örneğin, yaklaşmakta olan altyapı faturasından, Çin’in kriptonun benimsenmesini engelleme çabalarından ve kripto faaliyetlerini sınırlamaya yönelik diğer hükümet çabalarından bahsediyor.

Tweet’e verilen birçok yanıt, başka bir düşüşün nedenini tahmin ediyor. Bazıları bunun, yatırımcıların kâr elde etmek için kriptoları terk etmesinden kaynaklandığını söylüyor. Ancak, Bitcoin (BTC) gibi birçok büyük kripto için durum böyle olamaz. Çoğu Bitcoin sahibi varlıklarını elinde tuttu ve elinde tutmaya devam edecek.

Bu arada, diğer ilgili tweetler, kripto varlıklarına yatırım yapmaya ve elinde tutmaya devam eden diğer inananların istikrarlı ve güçlü bir dürtüsünü içeriyor. Birincisi, El Salvador Başkanı Nayib Bukele, 150 BTC daha aldıklarını tweetliyor. Şimdi, ülke 700 Bitcoin’e sahip.

Bu, başkanın Bitcoin’e olan inancının bir kanıtıdır. Vatandaşlar yasal bir ihale olarak kabul edilmesini protesto etmek için yürüyüşe çıktıktan sonra bile BTC almaya devam ediyor. Bukele, Bitcoin’in havale ödemelerini daha hızlı ve daha ucuz hale getireceğini, diğerleri ise yolsuzluğa güç vereceğini söylüyor.

Bir başka ilginç tweet, bankaların yıllardır yolsuzluğa güç verdiğini ancak kimsenin umurunda olmadığını belirtiyor. Lark Davis, “hükümet insanları fakir tutmaya kafayı takmış” diyerek tekrar devreye giriyor.

Son olarak, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in kazanacağını söyleyen tweet’ler. Aslında, teknolojinin tüm biçimlerinin zirveye çıkacağını söylüyor. Spesifik olarak, tek kaybedenin eskimiş teknoloji ve itibari kredi olacağını söylüyor. Son olarak, Bitcoin için en kesin zamanın yarının belirsiz olduğu zaman olduğunu tweetliyor.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *