«
Lazio-Fan-Token

Lazio Taraftar Token’ı için satış, Launchpad katılım formatında olacak ve 14 Ekim günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kayıt altına alınmasıyla başlanacaktır.

Binance, kullanıcıların BNB bakiyelerini 14 Ekim günü saat 03.00’ten (TSİ) 21 Ekim günü saat 03.00’e (TSİ) kadar 7 gün süreyle kayıt altına alacak. Tüm kullanıcılar için nihai BNB bakiyesi, daha önce Binance tarafından duyurulduğu gibi Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak bu 7 günün ortalamasının alınmasıyla belirlenecektir.

LAZIO Token Satışının Detayları:

  • Token Adı: Lazio Taraftar Token’ı (LAZIO)
  • Launchpad Üst Sınırı: 4 milyon dolar
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 20 bin dolar (20.000 Lazio Token)
  • Toplam Token Arzı: 40 milyon LAZIO
  • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token Adedi: 4 milyon LAZIO (Toplam Token Arzının yüzde 10’u)
  • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 LAZIO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir.)
  • Token Satış Formatı: Katılım ile
  • Desteklenen Kripto Para Birimi: Yalnızca BNB

 

 

Katılım Zaman Çizelgesi:

Hazırlık Dönemi: 14 Ekim günü saat 03.00’ten (TSİ) 21 Ekim günü saat 03.00’e (TSİ) kadar sürecektir. Bu süre zarfında, 7 günlük dönem boyunca kullanıcı BNB bakiyeleri her gün alınan saatlik anlık görüntüler ile hesaplanacaktır. Bu 7 gün zarfındaki nihai ortalama günlük BNB bakiyenize göre daha sonra tahsis edebileceğiniz maksimum BNB miktarı belirlenecektir.

Katılım Dönemi: 21 Ekim günü saat 09.00 (TSİ) ile 21 Ekim günü saat 13.00 (TSİ) arasında: Katılımlar, bu süre boyunca hak kazanan tüm kullanıcılar için 4 saatliğine açılacaktır. Kullanıcılar BNB’lerini tahsis etmeden önce, Token Satın Alma Sözleşmesi’ni de imzalamak zorundadırlar.

BNB’lerinizin tahsis edildikten sonra kilitleneceğini, nihai token dağıtımına kadar BNB’lerinizin kilidini açamayacağınızı ve BNB’lerinizi transfer, çekim veya alım satım gibi işlevlerde kullanamayacağınızı unutmamanız gerekmektedir.

Hesaplama Dönemi: 21 Ekim günü saat 13.00 (TSİ) ile 21 Ekim günü saat 14.00 (TSİ) arasında: Katılımlar kapanacak ve alınacak token miktarlarının hesaplanmasına başlanacaktır.

Nihai Token Dağıtımı: 21 Ekim günü saat 14.00’de (TSİ): Alacağınız token miktarı hesaplanacak ve buna karşılık gelen BNB tutarı daha önce kilitlenmiş olan BNB bakiyenizden düşülecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra hem LAZIO hem de BNB token’larınız spot cüzdanınıza transfer edilecektir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *