«
Bep20

Bugün Binance Smart Chain (BSC), BEP20 – SLP listesini duyurdu. Bu sayede, ERC20-SLP’ye kıyasla daha yüksek gaz ücretlerinden kaçınılabilir.

16 Ağustos 2021’de BSC harika haberi Twitter’da paylaştı.

Birkaç Twitter kullanıcısı da bu duyuruyla ilgili heyecanlarını dile getirdi. Bir Twitter kullanıcısı, ‘gazda inanılmaz tasarruf ve PancakeSwap muhtemelen BÜYÜK NİSAN ile bir SLP çiftliği ekleyecektir’ dedi.

BEP-20, en yaygın Ethereum token standartlarından biri olan ERC-20’yi genişletmek amacıyla oluşturulmuş bir Binance Smart Chain token standardıdır. Esasen, BEP-20 bir jetonun nasıl harcanacağına, onu kimin kullanabileceğine ve hatta hangi yollarla kullanılabileceğine dair bir plan görevi görür.

SLP olarak da bilinen Küçük Aşk İksiri, Axie Infinity oyununu oynayarak kazanılan jetonlardır. Axies olarak bilinen yeni dijital evcil hayvanları yetiştirmek için kullanılabilirler. Geçtiğimiz aylarda, Axie dünya çapında popülerlik kazanırken yükseliyor ve manşetlere çıkıyor.

Yazma sırasında SLP, 24 saatlik 153.773,046 $ işlem hacmiyle 0.184257 $’dan işlem görüyor. Son olarak, son 24 saatte %7,96 değer kazandı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Avatar Of Eric
    Eric

    güzel bir yazı olmuş teşekkür ederim.