Binance Smart Chain Artık Ledger'da Yayında - Bay Bilen Kripto Haber

Binance Smart Chain Artık Ledger’da Yayında

0
Share

 

Kriptolar ve blockchain uygulamaları için güvenlik ve altyapı çözümlerinde lider olan Ledger, artık Binance Smart Chain’i (BSC) desteklediğini duyurdu.

Kripto şirketi, haberi 13 Ağustos’ta resmi blogunda yayınladı. Dahası, Ledger, kullanıcıların BSC’yi iki yerel jetonu güvenli bir şekilde yönetebileceğini ve işlem yapabileceğini söyledi. Buna BNB, Binance Smart Chain yerel jetonu ve BEP20 jetonları dahildir.

Ayrıca firma, kullanıcıların Ledger Live aracılığıyla BNB ve BEP20 tokenlerini yönetebileceğini söyledi. Ayrıca kullanıcılar, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto varlıklarını Ledger donanım cüzdanıyla güvence altına alabilirler.

Kullanıcıların tek yapması gereken Binance Smart Chain uygulamasını Ledger donanım cihazlarına yüklemek. Bundan sonra, hesaplar sekmesine gidebilir ve ardından bir BSC hesabı oluşturabilirler. Ancak, kullanıcıların jetonlarını yatırmak için adresi doğrulaması ve onaylaması gerekir.

Ekip, neden Ledger aracılığıyla BSC’ye eriştiği hakkında konuşurken, şunları söyledi:

Ledger’da dijital varlıklarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlıyoruz. Özel anahtarlarınız, saldırıya dayanıklı bir deneyim garanti ederek Nano donanım cüzdanınızda sıkı bir şekilde güvende kalır. Özel anahtarlarınızın sahipliğinden ve kontrolünden ödün vermeden tüm dijital varlıklarınızı güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca, mevcut kripto ekosistemi DApp’ler, borsalar, protokoller vb. ile doluyken, Ledger Live, aynı çatı altında bir Web3 hizmetleri galaksisine erişmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip ergonomik bir uygulamadır.