«
Polygon-Matic

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Polygon (MATIC) ana ağ jetonu için cüzdan entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. Dahası, MATIC için para yatırma ve çekme işlemlerini de açtı.

Öncelikle bu, Binance yatırımcılarının Binance hesapları aracılığıyla MATIC yatırıp çekebilecekleri anlamına gelir. Dahası, merkezi olmayan uygulamalarla veya Sushiswap, Balancer, Aave ve daha fazlası gibi DApp’lerle de etkileşim kurabilirler.

Binance, MATIC ana ağ jetonları yatırma ve çekme işlemlerini desteklemenin yanı sıra, ERC20, BEP2 ve BEP20 MATIC jetonlarının yatırılmasını ve çekilmesini de desteklemeyi amaçlamaktadır.

Polygon, yüksek gaz ücretleri ve düşük hızlar gibi blok zincirlerle ilişkili engelleri güvenlikten ödün vermeden çözer. Bu nedenle, bu entegrasyon, tüccarların söz konusu DApp’leri mevcut Poligon köprüsünü kullanmadan ucuz ve verimli bir şekilde kullanabilmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Öte yandan Polygon, blockchain oyun ve NFT stüdyosunu da başlattı. Şirket iki girişim başlattı. İlk olarak, Polygon Gaming Studio var. Bununla şirket, geliştiricilerin merkezi olmayan oyunlar oluşturmasına ve pazarlamasına yardımcı olmayı hedefliyor.

Ardından Polygon NFT Studio gelir. Spesifik olarak, markaların ve fikri mülkiyet sahiplerinin özelleştirilmiş dijital koleksiyon ve pazar yerleri başlatmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

“Polygon Studios’un piyasaya sürülmesiyle, oyunlar 360 derecelik bina desteği alıyor, büyük markalar ve çok sevilen franchise’lar Polygon’da başlayabilir ve oyuncular fırsatlar ve merkezi olmayan oyun kazanmak için yepyeni bir oyun dünyasının tadını çıkarabilirler.”

En büyük kripto borsasının CEO’su ve kurucusu, CEO olarak lider Binance’den ayrılmaya istekli olduğunu söyledi. Bu, Binance’in daha fazla düzenleyici baskıyla karşı karşıya olduğu bir dönemde geliyor. Ayrıca Binance borsası Malezya’da yasaklandı. Bölgedeki operasyonları durdurmak için 14 günü var.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Avatar Of R10 Erhan
    r10 erhan

    Şundan çok ümitliyim sebepsizce para kazanacağım eminim ama ne zaman bakalım