«
Binance

Binance, ters token ayrımı gerçekleştireceğini duyurdu.
Borsa, bunu Litecoin ve Uniswap ile bağlantılı belirli jetonlara uygulayacak.
Kullanıcılara, bölünme başlamadan önce mevcut jetonları USDT’ye çevirmelerini tavsiye ettiler.
Bugün, önde gelen kripto borsalarından biri olan Binance, Litecoin (LTC) ve Uniswap (UNI) ile bağlantılı belirli tokenlerde ters bir bölünme gerçekleştireceğini duyurdu.

Borsa ayrıca açıkladı:

Kullanıcılarımıza daha iyi bir ticaret deneyimi sağlamak için UNIDOWN ve LTCDOWN, 100.000’e 1 ters token bölünmesine tabi tutulacaktır. Ters jeton ayırma işlemi yaklaşık 24 saat sürecektir. 100.000 UNIDOWN (ters bölünmeden önce) = 1 UNIDOWN (ters bölmeden sonra) ve 100.000 LTCDOWN (ters bölmeden önce) = 1 LTCDOWN (ters bölmeden sonra).

Ayrıca Binance, bu ters token ayrımı için bir zaman çizelgesi paylaştı. 17 Ağustos 2021’de 03:00 AM’de (UTC), UNIDOWN ve LTCDOWN jetonlarının ticaretini, aboneliğini ve kullanımını askıya alacaklar. Ertesi gün, yeni bakiyeler buna göre güncellenecek ve UNIDOWN/USDT ve LTCDOWN/USDT için ticaret açılacaktır.

Böylece, bölünmeden önce 1 milyon jetona sahip olan kullanıcılar, daha sonra 10’a sahip olacaklar. Benzer şekilde, bölünmeden önce 1 milyar jetona sahip olan kullanıcılar, 10.000’den sonra vb.

Bunun dışında Binance, süreç boyunca fiyat dalgalanmalarına karşı korunmak için kullanıcılarına bölünme başlamadan önce mevcut tokenlerini USDT’ye çevirmelerini tavsiye etti. Ayrıca tüm Binincilere tokenların net varlık değerindeki (NAV) herhangi bir değişikliğin tokenin NAV K-çizgisi grafiğine yansıtılabileceğini hatırlatıyorlar.

Not olarak, bir ters bölme belirteci, mevcut belirteç sayısını daha yüksek bir değere sahip daha küçük bir sayıya birleştiren bir işlemdir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *