«
Binance

Alchemy Pay Baybilen Kripto HaberEşler arası (P2P) bağlantıyı destekleyen bir kripto para altcoin’ler, dünya devi kripto para borsası Binance’da listelendikten sonra yükselişe geçtiler. Binance, yeni bir duyuruda, kripto ekonomisi ile fiat para arasında bir köprü görevi gören bir ödeme sistemi olan Alchemy Pay’in (ACH) hizmet token’ının listelendiğini duyurdu.

Binance listelenmesi haberi, ACH’nin yükselmesine sebep oldu ve neredeyse anında yüzde 41,5 artarak 0,065 dolardan 0,092 dolara yükseldi. Altcoin, 0,070 dolara kadar geriledikten sonra tekrar 0,084 seviyesine geldi. Alchemy Pay şu anda %26,47 yükselişle 0,075 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Immutable X Baybilen Kripto Haber

Binance tarafında listelenen bir diğer kripto para Immutable X (IMX), takas edilemez token’lar için gaz ücreti olmadan nerdeyse anında işlemlere olanak tanıyan bir katman ölçeklendirme çözümüdür.

Immutable X, eşler arasıprotokolün geleceğine oy vermek ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilen bir Ethereum tabanlı token’dır.

 

”Ethereum’a sıfır bilgi kanıtı taahüt ediyoruz, böylece kullanıcılar her zaman varlıklarını doğrulayabilir ve geri çekebilir. Motorumuz saniyede 9.000’den fazla işlemi destekler, yerel sınırın üzerinde 600x’lik bir iyileştirme yapabiliyor.”

 

IMX, listeleme haberinden sonra yüzde 12,8 artarak 3,75 dolardan 4,23 dolara kadar çıktı ancak o zamandan beri kısmi bir gerlileme yaşadı. IMX, 3,40 seviyelerini gördü ancak şu anda 3,68 dolardan işlem görüyor.

Binance, hem ACH hem de IMX’in Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD), ve Tether (USDT) ticaret çiftlerinde işleme açılacağını da belirtti.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *