«
Kripto

Binance Coin (BNB)

Binance borsasının dün yaptığı açıklama ile 1 milyar dolarlık yatırım alan Binance Coin (BNB), bu açıklama sonrası 415-440 dolar bölgesinde bulunan direnci hızlı bir şekilde kırarak 469 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş gösterdi.

Bu direnç seviyesi üzerinden gelen kar satışları sonrası 435 dolar desteğini tekrardan test ederek yükselişini sürdürdü. 470 dolar direncinin kırılımı halinde sırası ile 490 ve 520 dolar seviyeleri olası dirençler olarak takip edilebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise 435 ve 415 dolar seviyeleri mevcut destekler olarak görünüyor.

 

 

Polkadot (DOT)

26 dolar desteği üzerinden başlattığı rallisine hafta başında Bitcoin hakimiyetinin artması ile mola veren Polkadot (DOT), yükselen trend desteğini test ettikten sonra yukarı yönlü ivmesini tekrar kanamış görünüyor.

38 dolar seviyelerindeki direncin kırılımı halinde 45 dolar seviyelerindeki dirence kadar bir yükseliş hareketi izleyebiliriz. 31-35 dolar bandındaki majör desteğin kırılımı halinde ise 26 dolar seviyelerine kadar bir düşüş trendi oluşabilir.

 

 

Ripple (XRP)

1.20 dolar direncinden reddedildikten sonra bir miktar geri çekilme yaşayan Ripple (XRP), 1 dolar seviyelerindeki pivot bölgeyi test ederek yukarı yönlü bir ivme kazandı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.10 dolar seviyelerinden fiyatlanırken 1.20 dolar direncinin tekrardan test edilmesi ve kırılımı halinde 1.55 dolar seviyelerindeki dirence kadar bu yükseliş devam edebilir.

Geri çekilmelerin devam etmesi ve 1 dolar seviyesinin altında gerçekleşecek kapanış halinde ise 0.84-0.96 dolar bölgesindeki majör destek ziyaret edilebilir.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *