«
Binance-Ceo-Plans-To-Step-Down-As-The-Exchange-Faces-Regulatory-Pressure

En büyük kripto borsasının CEO’su ve kurucusu, CEO olarak lider Binance’den ayrılmaya istekli olduğunu söyledi. Bu, Binance’in daha fazla düzenleyici baskıyla karşı karşıya olduğu bir dönemde geliyor.

CZ olarak bilinen Binance CEO’suna göre, şirket düzenlenmiş bir finans kurumu olmaya çalışırken rolünden ayrılmaya istekli.

Salı günü düzenlediği bir konferansta CZ, görevinden ayrılmak gibi bir planı olmadığını, ancak şirketin bir halefiyet planı olduğunu söyledi. Planın ayrıntılarını vermese de, “daha iyi” iş çıkarabilecek bir halef bulduklarında görevi bırakacağını söyledi.

Binance CEO’su şunları söyledi:

İleride tamamen düzenlenmiş bir finans kurumu olmak için hareket edeceğiz. Bu pivot sırasında, daha fazla düzenleyici deneyime sahip yedek bir CEO bulmaya çok açık olurdum.

Aynı gün içinde Binance, düzenleyici baskıyla karşı karşıya kaldığı için KYC dışı para çekme limitlerini daralttığını belirtti. Dünyanın en büyük kripto borsası, söz konusu haberlerin hemen etkili olacağını ekledi.

Binance’e göre, en düşük seviyeli hesap doğrulamasını tamamlayan kullanıcılar için para çekme limitini düşürür. Bu, yeni kayıtlı hesapların günde yalnızca 0,06 BTC çekebileceği anlamına gelir.

Ayrıca Binance, bu politikayı 4 Ağustos ile 23 Ağustos arasında mevcut hesaplar için uygulayacağını söyledi. Ayrıca CZ, “Bu alandaki liderliğimizi daha da ileriye taşımak için KYC çabalarımızı geliştiriyoruz” dedi.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *