«
Bilaxy

BUGÜN: Bilaxy Exchange, resmi Twitter’ında acil bir uyarı uyarısı yayınladı. Borsa bir saldırıya uğradığını belirtti.

Bugün erken saatlerde Bilaxy, Twitter hesaplarında Bilaxy Hot Wallet’ın saldırıya uğradığını paylaştı. Takıma göre, hack’i kontrol etmek ve düzeltmek için “zamanla yarışıyorlar”. Ancak borsa kullanıcıları haberlerden çok hoşnutsuz görünüyor.

Sonuç olarak, birçok kullanıcı daha iyi güvenlik önlemleri uygulamak için borsalara çağrıda bulundu:

Aynı gün önce hotbit hack, poly network hack, lequed hack şimdi bilaxy hack lütfen güvenliğinizi artırın. — Kullanıcı @BalaAlock

Güvenliği artırmıyorsunuz çünkü saldırı durumunda kullanıcılarınız para kaybedecek, siz değil.” — Kullanıcı @Sumitsh13537999

Aynı zamanda, birçok kullanıcı bugünün düşen kripto fiyatları için borsayı suçladı. Şu an itibariyle, Bitcoin’in fiyatı son 24 saatte %0,75 düşüşle 48,551 $ seviyesinde bulunuyor.

Lütfen güvenliğinizi artırın, aksi takdirde borsanızdaki işlemler azalacaktır.” — Kullanıcı @multan_urdu

Hack duyurusundan bu yana, Bilaxy’nin web sitesi bakım nedeniyle kapalıyken, Telegram’ı insanların soruları ve öfke patlamalarıyla havaya uçuyor. Şirket, tüm dünyada 80’den fazla ülkeden yüz binlerce tüccara sahip olduğunu iddia eden Seyşeller merkezli uluslararası bir kripto para borsasıdır. Ancak şeffaflık eksikliği, birçok kişinin onu güvenilir bir şirket olarak görmemesine neden oldu.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *