«
Bitstamp

Balina Uyarısı, büyük bir XRP işlemi yakaladı.
250 XRP, Bitstamp’a doğru yol aldı.
Ripple, Huobi borsasına XRP gönderiyor.
Whale Alert, kripto para birimini devasa bir XRP paketinin yer değiştirmesi hakkında bilgilendirdiği için tüm gözler XRP’de. Özellikle, 250 XRP jetonunun, tek bir transfer şeklinde Bitstamp borsasına girdiği görülüyor.

Spesifik olarak, gelişmiş bir blok zinciri izleme ve analiz sistemi olan Whale Alert, büyük miktarda XRP token transferi buldu. Platform, herhangi bir kripto para birimindeki dev transferleri gerçekleştiği anda kripto alanına bildirmeyi amaçlıyor.

Ayrıntılı olarak, 250 milyon XRP jetonunun bu transferi son 15 saat içinde gerçekleşti. İşlem anonim bir göndericiden gelmesine rağmen, paranın Bitstamp’a ulaştığını kesin olarak biliyoruz.

Ancak XRP analiz hizmeti Bithomp, miktarın Uphold borsasından geldiğini doğrulayan ek bilgiler paylaşıyor. Ayrıca, 250 milyon XRP’yi dönüştürürken, itibari para olarak 177.293.560 $ gibi şaşırtıcı bir miktara ulaştığını görebiliriz.

Bu arada Ripple, Çin merkezli Huobi borsasına XRP gönderiyor. Bu, müşterilerine ve ortaklarına XRP sağlayan devam eden bir Ripple sürecinin parçası gibi görünüyor. U.Today, Ripple’dan Huobi’ye 7 – 1.4 milyon XRP arasında değişen XRP işlemleri kaydetti.

Ayrıca, Ripple 5.390,100 XRP’yi Huobi borsasına taşıdı. Saymak gerekirse, fonları her biri 1.796.700 jetonluk 3 transferde gönderdi, verdi veya aldı. Dahası, bir hafta önce günlük XRP transferleri 1.586.950 token olarak kaydedildi.

Unutulmaması gereken bir başka olay da, 1 Ağustos 2021’de Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb’e 182,3 milyon XRP göndermesidir. Adam 2013’te Ripple Labs’tan ayrıldı ve o zamandan beri XRP parçaları alıyor. Toplamda 8 Milyar XRP alacak.

McCaleb’in geçen ayın başlarında yaptığı gibi tüm XRP’sini piyasaya sürmesi muhtemel. Spesifik olarak, Temmuz başında 291.5 milyon XRP aldı ve 150 milyondan fazla XRP’ye gitti. Ek olarak, Mayıs ayında 453 milyon XRP sattı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *