«
Babydoge

2021 yılında en popüler kripto para birimleri arasında yer alan mem köpek tokenleri 2022 yılında da konuşulmaya devam ediyor. Zira en büyük mem tokenlerinden olan ve Tesla CEO’su Elon Musk‘un desteği ile rekor yükselişler elde eden Dogecoin 2021 yılında büyük ilgi görmüştü.

Babyyydoge Baybilen Kripto Haber

Elon Musk’ın temmuz ayının başlarında attığı twit ile popülaritesi artan ve en çok alınıp satılan kripto paralar arasına girmeyi başaran “BabyDoge” isimli mem tokeni kripto para borsaları tarafından listelenmeye devam ediyor.

Son olarak Hong Kong merkezli ve CoinMarketCap verilerine göre 52.sırada yer alan CoinEx Borsası Twitter hesabından yaptığı paylaşımda BabyDoge’nin 18 Ocak yani bugünden itibaren listeleneceğini duyurdu.

BabyDoge dışında Shiba Inu, Dogecoin gibi 150 kripto para birimini destekleyen CoinEx borsasının 24 saatlik işlem hacmi toplam 76.611.658 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Shıba Inu’nun bire bir kopyası gibi görülen BabyDoge sahiplerinin sayısı da artmaya devam ediyor.  Bu bağlamda WhaleStates tarafından paylaşılan son bilgilere göre BabyDoge 1.260.000’den fazla kullanıcı sayısına ulaşarak yeni rekora imza attı.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *