«
Axie-Infinity

Thetan Arena, lansmanından bu yana Axie Infinity’nin aktif kullanıcı sayısını iki katına çıkardı.
Oyunun şu anki piyasa değeri, Axie Infinity’nin 6.7 milyar dolarlık bir kısmı olmasına rağmen, 7 milyondan fazla kullanıcıyı bir araya getirdi.
Thetan Arena’nın topluluğu, oyunun jetonu THG’nin fiyatı için bir yükseliş hikayesini körükledi.
Thetan Arena fiyatı son 24 saatte %43’ün üzerinde kazanç elde etti.
Oyuncunun kişisel becerilerini ekip çalışmasıyla birleştiren bir blok zincir oyunu olan Thetan Arena, Eylül 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana 7 milyondan fazla kullanıcı topladı. Oyun şimdi Axie Infinity ile rekabet ediyor.

Axie Infinity Baybilen Kripto HaberThetan Arena, “oyna-kazan” oyunlarına liderlik etmek için Axie Infinity ile rekabet ediyor
Metaverse “oyna-kazan” oyunu Thetan Arena, çok sayıda aktif kullanıcıyı bir araya getirdi. Oyunun ekosistemindeki artan zincir içi etkinlik, meta veri deposu belirteçlerine artan bir ilgi olduğunu gösteriyor.

Taraftarlar, oyun oyunculara kazanma fırsatı sunduğu için Thetan Arena’yı bir sonraki “Axie Infinity” olarak görüyor. Yönetim tokeni olan THG’nin fiyatı yükseliş trendinde. Bir gecede %43 kazanç sağladıktan sonra, tokenlerin fiyat artışına devam etmesi bekleniyor.

Thetan Arena’nın fiyat rallisi geçen ay dalgalandı, ancak metaverse yönetişim belirtecinin piyasa değeri, Axie Infinity’nin 6,7 milyar dolarının bir kısmı.

Thetan Arena kısa süre önce yönetişim belirtecinde yakma uygulaması için yol haritasını açıkladı. Ekip bunu bir tweet ile açıkladı:

Oyun, oyun kurallarını ihlal eden eylemleri belirlemek için oyuncular tarafından yapılan düzenli taramalar hakkında kullanıcıları bilgilendirdi.

Thetan Arena, Ronin, Ethereum ve Binance Smart Chain’deki 116.801 Axie Infinity sahibine karşı Binance Akıllı Zincirinde 79.000’den fazla kişiye sahip.

 

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *