«
Avalanche

Avalanche Testnet Fuji yavaş yavaş parabolik gidiyor. Bir kripto hayranı ve analist olan Kevin Sekniqi, ilk olarak Avalanche testnet Fuji’deki değişikliği fark etti ve 14k + Twitter takipçisine tweet attı.

“Avax ağı Fuji’nin kullanımı yavaş yavaş parabolik oluyor. Günlük aktif adresler eklendi.” Ayrıca, avax Kümülatif Adres Sayımı (CAC) hakkında da tweet attı. Kevin Sekniqi, adreslerin de patlama yaşadığını kaydetti.

https://twitter.com/kevinsekniqi/status/1427291809257074691

Avalanche, açık kaynaklı platform ağının test sistemi olan Çığ’dır. Ekibe göre, kullanıcılar bunu yerel olarak geliştirdikten sonra DApp’lerini veya akıllı sözleşmelerini test etmek için kullanabilirler. Dahası, ekip, kullanıcıların yerel olarak bir şeyleri test etmek için Avash’ı kullanabileceğini ekledi.

Ek olarak, web sitesine dayanarak, Avalanche tipik olarak Avalanche Mainnet ile aynı sürümdedir. Ancak, bazen AvalancheGo’nun yayınlanmamış bir sürümünü çalıştırır. “Genel olarak, Fuji’nin davranışının Avalanche Mainnet ile hemen hemen aynı olmasını bekleyebilirsiniz. Gezginler ve cüzdanlar gibi araçlar Fuji Testnet ile çalışmalı” diye ekledi ekip.

Avalanche’a gelince, DApp’leri başlatmak için açık kaynaklı bir platformdur. Ayrıca, birlikte çalışabilir, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ağda iş blok zinciri dağıtımları. Dahası Avalanche, saniyede 4.500’den fazla işlem gerçekleştiren ilk akıllı sözleşme platformudur. Üstelik işlemleri anında onaylıyor.

Firma, Solidity kullanıma hazır olarak çalıştığı için Ethereum geliştiricilerinin Avalanche üzerine de inşa edebileceğini ekledi.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *