«
Avax

Birkaç aylık konsolidasyondan sonra Avalanche (AVAX) rallisi devam ediyor. Ayrıca, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için hala bir yolu var, ancak şimdiye kadar sadece bu ay mütevazı bir %350+ koydu. Sizce AVAX fiyatı nereye gidiyor? Şimdi tartışalım.

Dünya Çığ ile ilerliyor çünkü kısa sürede büyük bir artış gösteriyor. AVAX, yükseliş işaretleri gösteren altcoinlerden biridir. Ocak ayında geriye dönüp bakalım, işler yolunda gitti, Ocak ayında bitcoin ile nihayet biraz iyi seviyeye gelmeye başladı. Bu, AVAX’ın aniden yükseldiği ve ardından Mayıs ayına kadar yana doğru gittiği zamandı. Şimdi yine yükseliş piyasası başlıyor.

Bjrl9Db4 Baybilen Kripto Haber

AVAX, kripto dünyasının vahşi piyasa dalgalanmalarına rağmen geçtiğimiz günlerde harika bir performans gösterdi. Ayrıca grafik, kripto fiyat artışını geçen aylarda +%350’nin üzerine çıkarıyor. CoinMarketCap’e göre AVAX, yazı yazılırken son 24 saatte +%34 artışla 48.10$ gibi yüksek bir fiyattan işlem görüyor.

Şu anda, AVAX tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 59.94$’a doğru ilerliyor. Ancak, AVAX fiyatı 50 MA’nın (kısa vadeli) üzerindedir ve yükselme şansı yüksektir.

Ayrıca, AVAX fiyatı 50 MA ve 200 MA (uzun vadeli) üzerinde, yani tamamen yükseliş durumunda. Dahası, herhangi bir zamanda trendin tersine çevrilme olasılığı yüksektir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *