Anthony Di Lorio Kripto Para Piyasası Hakkında Konuştu. - Bay Bilen Kripto Haber

Anthony Di Lorio kripto para piyasası hakkında konuştu.

0
Share

Di Lorio yaklaşık 10 yıldır kripto para piyasası ile ilgilendiğini belirterek piyasa ile ilgili iki ucu keskin bir kılıç” benzetmesinde bulundu.

Kripto para birimlerine ve bu piyasaya güvendiğini açıklayan Lorio, eğitimin önemli olduğunu vurgulayarak şöyle devam etti:

Bu durmayacak bir hareket. Ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor ancak kripto piyasasını anlayan ve işlerin nereye gittiğini bilenler bundan daha iyi çıkacaklar. Bunu çözen ülkeler, ekonomilerini iyileştirecek, daha fazla iş bulacak.

Röportajın devamında piyasada her hareketi konuşulan Tesla CEO’su  Elon Musk’a da değinerek piyasada birkaç insan potansiyel olarak büyük miktarda değişim yaratma yeteneğine sahip” diyerek Musk ile olan memnuniyetsizliğini dile getirdi.

Anlamsız şeyler yerine ciddi şeylere odaklanmaları gerekiyor. Enerjilerini insanların eğitmeye odaklanmalarını diliyorum.

Anthony Di Lorio geçtiğimiz günlerde kendini güvende hissetmediğini belirterek kişisel güvenlik endişesi sebebiyle kripto para dünyasından çıkmayı planladığını ve bunun yerine hayırseverliğe odaklanacağını söylemişti.