«
Peter-Schiff

Ünlü kripto para eleştirmeni ve altın sevdalısı Schiff, SHIB’i eleştirdi. Mevcut altın artışının önde gelen dijital para birimi BTC için kötü haberler getirdiğini belirtti.

SchiffGold fonunun başkanı, Euro Pacific Capital CEO’su ve BTC düşmanı Peter Schiff, altın fiyatındaki mevcut artışın BTC için kötü bir haber olduğunu söylemek için Twitter’dan paylaşımda bulundu.

“Altının Yükselmesi Bitcoin İçin Kötü Haber”

Babasından farklı olarak bir Bitcoiner olan Peter Schiff’in oğlu Spencer, değerli metalin sadece %2  yükseldiğini ancak bunun kriptoya karşı şüpheci olan babasını ikna etmediğini belirtti.

Schiff, enflasyonla ilgili beklenenden daha kötü verilerin yayınlanmasının ardından altının nihayet yükselişe geçtiğini tweet’ledi. Enflasyonla ilgili kötü bir haber olan bu durum altın için iyi bir haber olduğu anlamına geliyor. Bu rallinin muhtemelen sürdürülebilir olduğunu ve daha gidecek çok yolu olduğunu da sözlerine ekledi.

Altın sevdalısı ayrıca, altının yükselişinin BTC için kötü haber olduğunu, çünkü gerçek altın yükseliyorsa ucuz bir taklide gerek olmadığını iddia etti.

Tweet Baybilen Kripto Haber

“SHIB, BTC Kadar Değersiz”

Geçen hafta, Peter Schiff ayrıca kriptodaki mevcut trend olan Shiba Inu (SHIB) isimli memecoin hakkında tweet attı.

Schiff, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’u BTC’nin değerini yükselttiği gerekçesiyle suçladığı tweet’in altındaki yorum dizisinde SHIB’den de bahsetti.

Ona göre SHIB, lider kripto para birimi kadar değersiz.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *