«
Algorand

Piyasadaki tüm kriptolar yükseliş işaretleri göstermeye başladı. Aslında, Algorand Zincirinin yerel dijital para birimi olan ALGO, bu yükseliş eğilimi devam ederse yeni zirvelere ulaşacak. Ayrıca, ALGO fiyatının birkaç gün içinde 1,3 dolara ulaşması bekleniyor. Bu doğrultuda Effortless Grind ve PA Trader, ALGO’nun fiyatının günlük 1,3$’lık arz seviyesinin üzerine çıkabileceğini belirten bir tweet’te belirtti.

CoinMarketCap’e göre ALGO fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik işlem hacmi 249.752.060$ ile 0.9801$’dan işlem görüyor.

Algo Usdt Price Chart Baybilen Kripto Haber

Yükseliş performansı devam ederse, ALGO, ilk 10 kripto varlığına yakın kripto sıralamasını yükseltebilir. Gerçekten de, yükseliş piyasası yıl boyunca kripto ile kalırsa bu mümkündür. Eğer öyleyse, kriptonun piyasa değeri 5 ila 6 milyar dolarlık yükseliş miktarına ulaşabilir. Gerçekten de, dünya çapındaki kripto yatırımcıları ve tüccarları tarafından tercih edilen bir miktar.

Ayrıntılı olarak, Algorand, çok çeşitli uygulamalara yardımcı olan, kendi kendini besleyen, merkezi olmayan, blok zincirle ilgili bir ağdır. Dahası, ALGO’nun blok zinciri sistemleri ölçeklenebilir, güvenli ve verimlidir. Ayrıca ALGO platformu, yeni güven biçimleri geliştirmek için güvenilir performans garantileri gerektiren hesaplamaları destekleyecektir. Dahası, Algorand ana ağı, Aralık 2020 itibariyle günde yaklaşık 1 milyon işlemi gerçekleştirebilen Haziran 2019’da yayına girdi.

Son zamanlarda, ALGO, 95.000’den fazla SIAE üyesinin haklarını belirten 4 milyondan fazla NFT’yi piyasaya sürdü. Algorand gelecekte ürünlerini güçlendirmek için ALGO platformunun erişimini artırmayı planlıyor. Şu anda ALGO için en iyi kripto ticaret platformları Huobi Global, OKEx, Xtheta Global, HBTC ve CoinTiger’dir.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *