«
Algorand

Algorand fiyatı son iki hafta içinde istikrarlı bir şekilde yükseldi.
Haftalık grafikteki yükseliş devam kurulumları, önceki yükseliş trendinin yeniden başladığını gösteriyor.
ALGO daha yükseğe çıkmadan önce kısa vadeli direnç bekleniyor.
Algorand fiyatı, daha geniş kripto para piyasasına kıyasla oldukça iyi bir performans sergiledi. 24 Aralık haftasının en düşük seviyesi 1,25$’dan haftalık en yüksek seviyesi 1,79$’a kadar, ALGO %42 yükseldi.

Algorand fiyatı 1.80$’da güçlü bir dirençle karşı karşıya; Geçici bir geri çekilme bekleniyor
Algorand fiyatı şu anda haftalık Ichimoku grafiğindeki en güçlü direnç seviyelerinden birine yaklaşıyor. 2021 Volume Point Of Control ve haftalık Kijun-Sen 1.80 $ değer alanını paylaştı. Hızlı yükseliş ve kısa vadeli bir geri çekilme olmaması göz önüne alındığında, 1,80 dolarda direnç olması muhtemel.

Ancak, Algorand fiyatının duraklama olmadan 1,80 doların üzerine çıkma ihtimali var. Optex Bantları ve Bileşik Endeks osilatörleri tüm zamanların en düşük seviyelerinden geldi. Bileşik Endeks de aynı anda her iki hareketli ortalamanın da üzerine çıkacağını gösteren bir eğimde – son derece yükselişli bir olay. Ek olarak, Göreceli Güç Endeksi boğa piyasasında ilk aşırı satım seviyesinden sıçradı (50).

Image 637765606526742037 Baybilen Kripto Haber

Osilatörlerdeki tüm zamanların en düşük seviyelerinden son zamanlardaki yükselişler nedeniyle, Algorand fiyatını fazla çaba harcamadan 1,80 doların üzerine çıkarmak için potansiyel olarak yeterli momentum var. Muhafazakar boğalar, herhangi bir yeni uzun pozisyon almadan önce haftalık Tenkan-Sen’in üzerinde 2.17$’a yakın görünebilir. 2,17 $ veya üzerinde bir kapanış, Algorand fiyatını bir sonraki ayağını 3,25 $ yakınındaki 1005 Fibonacci genişleme seviyesine doğru yukarıya başlayacak şekilde konumlandıracaktır.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *