«
Xrp-Ada-Doge

XRP, ADA ve DOGE fiyat analizi – 08 Ağustos 2021

Kripto Para Haber – Son birkaç gün içinde kripto piyasası güçlenmeye devam ediyor. Bunun sayesinde XRP, ADA ve DOGE gibi büyük altcoinler daha yüksek seviyelere sıçradı. XRP, 0,77 dolarlık ani direncini kesmeyi başardı. ADA, yanal harekete rağmen 1,38 dolarlık destek seviyesinden uzaklaştı. Son olarak, Dogecoin ralli yaptı. Böylece 0,284 dolar seviyesindeki direnç işaretini geçme yolundaydı.

XRP

XRP’nin bu yazının yazıldığı sırada 0,78 dolardan işlem görüyor. Kripto para birimi, sadece 48 saat önce 0,77 dolarlık ana direnç seviyesini kırdı.

Ancak XRP fiyatları, tokenin değeri bugün 0,82 dolardan geri çekilirken hafifçe geri çekildi. Yukarı yönde gidiş, tekrar 0,82 dolar seviyesine dokunulmasını bekliyor.

Xrp Baybilen Kripto Haber

MACD, yeşil histogramları resmettikten sonra yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor. Böylece göstergeler olumlu bir tablo çizdi. Awesome Osilatör ile fiyatlarda bir artış eğilimi gösteren uzun yeşil sinyal çubuklarını da görebiliriz.

Ancak Bollinger Bantları, yüksek piyasa oynaklığına işaret eden güçlü bir ayrışma kaydetti. Fiyatların daha da düşmesi durumunda XRP 0,77 dolar ve 0,71 dolar seviyesinde destek bulabilir.

ADA

Cardano bu yazının yazıldığı sırada 1,42 dolardan işlem görüyor. Ve teknik analiz tablosu yanal bir hareketin başlangıcına işaret ediyor. ADA’nın direnç seviyesi, bugün birkaç kez bu seviyeyi geçmeye çalıştığı için 1,47 dolardı.

 

 

 

Ada Baybilen Kripto Haber

Awesome Osilatör’de fiyat hareketi son birkaç işlem seansında düşüşe geçtiğinden iki kırmızı sinyal çubuğu parladı. Ancak, boğaların tüm gücünü kaybetmediğini gösteren yeşil bir sinyal çubuğu da görüntüledi. Göreceli Güç Endeksi yükseliş bölgesi içinde kaldığı için alım gücü ise piyasada kaldı.

Bollinger Bantları genişledikçe güçlü oynaklık işaretleri verdi. Öte yandan, ADA’nın yanal hareketi sonraki işlem seanslarında da devam ederse destek seviyeleri 1,38 dolar ve 1,33 dolar seviyeleri olacak.

Alonzo’nun gelişim cephesinde Cardano, yakın tarihli bir tweet’te “mor” aşamaya girmeyi tartıştı.

DOGE

Dogecoin fiyatları, son 24 saatte %19,5 oranında arttığı için piyasa genelindeki yükseliş trendine güçlü tepki verdi. Fiyatlar, bir sonraki direnci olan 0,284 dolara yaklaşırken 0.261 dolarda kaldı.

Doge Baybilen Kripto Haber

Awesome Osilatör, DOGE’nin bir boğa koşusu yaşadığını ima eden büyüyen yeşil sinyal çubuklarını kaydetti.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım koşullarını gösteren 76’da yükselirken alım baskısı arttı. Buna uygun olarak, Chaikin Money Flow da çıkışlar üzerinde artan sermaye girişleri yaymaya devam ediyordu. Sonuç olarak orta çizginin üzerinde yükseliş bölgesinde kaldı.

Ancak pek olası görünmeyen bir düşüş durumunda, DOGE için destek seviyesi 0.224 dolarda kalıyor.

Kaynak: https://kriptoparahaber.com/xrp-ada-ve-doge-fiyat-analizi-08-agustos-2021.html

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *