ADA Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir - Bay Bilen Kripto Haber

ADA Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir

0
Share

Cardano (ADA), 23 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına ulaştı ve şu anda başka bir ATH’ye ulaşma girişiminde bulunuyor.

Kısa vadeli alçalan bir direnç çizgisini izliyor ve bu, tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yukarı doğru bir hareketi tetikleyebilir.

ADA yeni ATH’ye ulaştı
ADA, 20 Temmuz’dan bu yana 1,02 dolardan işlem görüyor. Şimdiye kadar, 23 Ağustos’ta 2.97$’a ulaştı. Bu aynı zamanda tüm zamanların en yüksek fiyatı.

Belirteç başlangıçta düşüş eğilimi (mavi) oluşturdu ve fiyatta düşüşe neden oldu. Bununla birlikte, bunu, trendin devamının güçlü bir işareti olan gizli yükseliş sapması (yeşil) izledi. Buna ek olarak, MACD pozitif ve artıyor.

ADA şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için başka bir girişimde bulunuyor. Bu hafta test ağında yeni bir ERC-20 çevirici ve fiyatına da olumlu etki edebilecek bir etkinliği test edecek.

Bir sonraki en yakın direnç alanı 3,34 dolar. Bu, düşüşün en son kısmı ölçülürken 1,61 harici Fib geri çekilme direnci seviyesidir.

Adausd 2021 08 30 12 51 06 Bay Bilen Kripto Haber

Gelecek hareketi
Kripto para tüccarı @CryptoCapo_, tokenin 2,65 dolarda kısa vadeli dirençle karşı karşıya olduğunu belirten bir ADA grafiği çizdi. Yukarı doğru hareket etmesi için geri alması gerekir.

Ada Bay Bilen Kripto Haber

Tweet’ten bu yana, token, şimdi destek görevi görmesi beklenen alanı geri aldı. Bununla birlikte, ADA, yukarıda belirtilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana inen bir direnç çizgisini de takip ediyor.

Bununla birlikte, ADA 2,55 dolarlık destek alanının üzerinde işlem gördüğü sürece, trend yükseliş olarak kabul edilebilir.

Buna ek olarak, MACD pozitif ve RSI 50’nin üzerinde, her ikisi de kısa vadeli bir yükseliş eğiliminin işareti.

Adausdt 2021 08 30 13 13 10 Bay Bilen Kripto Haber

Dalga sayısı
Dalga sayısı, ADA’nın Mart 2020’de başlayan yükseliş eğiliminin (beyaz) beşinci dalgasında olduğunu gösteriyor.

Yukarı hareketin zirvesi için en olası alan 3,39-3,51 dolar arasında. Hedef, 1.61 harici Fib geri çekilme seviyesi (siyah) tarafından ve 1-3 dalgalarının uzunluğunu dördüncü dalganın dibine yansıtarak oluşturulur.

Adausdt 2021 08 30 13 16 08 Bay Bilen Kripto Haber