«
Bic_Artwork_Cardano

Cardano (ADA), 23 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına ulaştı ve şu anda başka bir ATH’ye ulaşma girişiminde bulunuyor.

Kısa vadeli alçalan bir direnç çizgisini izliyor ve bu, tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yukarı doğru bir hareketi tetikleyebilir.

ADA yeni ATH’ye ulaştı
ADA, 20 Temmuz’dan bu yana 1,02 dolardan işlem görüyor. Şimdiye kadar, 23 Ağustos’ta 2.97$’a ulaştı. Bu aynı zamanda tüm zamanların en yüksek fiyatı.

Belirteç başlangıçta düşüş eğilimi (mavi) oluşturdu ve fiyatta düşüşe neden oldu. Bununla birlikte, bunu, trendin devamının güçlü bir işareti olan gizli yükseliş sapması (yeşil) izledi. Buna ek olarak, MACD pozitif ve artıyor.

ADA şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için başka bir girişimde bulunuyor. Bu hafta test ağında yeni bir ERC-20 çevirici ve fiyatına da olumlu etki edebilecek bir etkinliği test edecek.

Bir sonraki en yakın direnç alanı 3,34 dolar. Bu, düşüşün en son kısmı ölçülürken 1,61 harici Fib geri çekilme direnci seviyesidir.

Adausd 2021 08 30 12 51 06 Baybilen Kripto Haber

Gelecek hareketi
Kripto para tüccarı @CryptoCapo_, tokenin 2,65 dolarda kısa vadeli dirençle karşı karşıya olduğunu belirten bir ADA grafiği çizdi. Yukarı doğru hareket etmesi için geri alması gerekir.

Ada Baybilen Kripto Haber

Tweet’ten bu yana, token, şimdi destek görevi görmesi beklenen alanı geri aldı. Bununla birlikte, ADA, yukarıda belirtilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana inen bir direnç çizgisini de takip ediyor.

Bununla birlikte, ADA 2,55 dolarlık destek alanının üzerinde işlem gördüğü sürece, trend yükseliş olarak kabul edilebilir.

Buna ek olarak, MACD pozitif ve RSI 50’nin üzerinde, her ikisi de kısa vadeli bir yükseliş eğiliminin işareti.

Adausdt 2021 08 30 13 13 10 Baybilen Kripto Haber

Dalga sayısı
Dalga sayısı, ADA’nın Mart 2020’de başlayan yükseliş eğiliminin (beyaz) beşinci dalgasında olduğunu gösteriyor.

Yukarı hareketin zirvesi için en olası alan 3,39-3,51 dolar arasında. Hedef, 1.61 harici Fib geri çekilme seviyesi (siyah) tarafından ve 1-3 dalgalarının uzunluğunu dördüncü dalganın dibine yansıtarak oluşturulur.

Adausdt 2021 08 30 13 16 08 Baybilen Kripto Haber

 

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *