«
Abeychain

Son zamanlarda ABEY Vakfı, ABEYCHAIN ​​ekosistemi üzerine kurulu merkezi olmayan bir kripto borsası olan XSWAP’ı piyasaya süreceklerini duyurdu.

ABEY’e göre, XSWAP, ABEY topluluğu tarafından geliştirilmekte olan birkaç merkezi olmayan DApp’in bir parçası olacak. XSWAP, dünyanın çok katmanlı programlanabilir blok zinciri (ABEYCHAIN) üzerine kurulu ilk DEX’idir.

XSWAP, otomatikleştirilmiş bir likidite protokolü ve merkezi bir aracı tarafından çalıştırılmayan veya kontrol edilmeyen bir “otomatik piyasa yapıcı” sistemi kullanarak tamamen yeni bir ticaret modelini yenileyerek eski kripto para borsalarıyla ilgili oldukça etkili birkaç sorunu çözüyor. Bu, geleneksel, merkezi borsalardan farklıdır.

Şu anda XSWAP, tüm ARC-20 jetonları, BTC, ETH, LTC, BNB, DOT ve AST gibi çoklu zincirler arası varlıklar ve MetaMask ve ABEY’den gözetimsiz, açık kaynaklı cüzdan hizmetleri dahil altyapı ile tamamen uyumludur. Cüzdan.

XSWAP platformunun benzersiz özelliklerinden biri, XT olan yerel simgesidir. Aslında, 17 Ağustos 2021’de – XT’nin ilk airdropu sadece dört saat içinde tamamlandı.

Ek olarak, platformun likidite madenciliği süreci aracılığıyla kullanıcılara 1,2 milyar XT jetonunun dağıtılması bekleniyor. XT, XSWAP’ın yönetim simgesidir ve sahiplerine platformdaki yeni gelişmeler ve değişiklikler için oy kullanma hakkı verir. Bunların arasında, basılmış token dağıtımı ve ücret yapısındaki herhangi bir değişiklik var.

XSWAP Merkezi Olmayan Borsa (DEX) aracılığıyla, kullanıcı tabanı, tüm işlemleri yürütmek için kullanılan bir fon oluşturmak için varlıklarını birleştirir. XSWAP platformundaki tokenlerin, XSWAP’in sınırlı ortaklığına verilen değere dayalı olarak Yıllık Yüzde Getiri (APY) karşılığında kullanıcıların dijital varlıklara katkıda bulunabilecekleri kendi havuzları vardır. XSWAP, kullanıcının tercihine göre bu APY tutarını XT jetonları veya başka bir biçimde iade edebilir.

XSWAP, ABEYCHAIN ​​2.0’ın yüksek hacimli ve yüksek hızlı işlemler için Delegated Proof of Stake (DPoS) ve Proof of Work (POW) konsensüsünü ve korumak için artırılmış güvenliği içeren hibrit konsensüs çok katmanlı programlanabilir blok zinciri sistemi sayesinde mümkün kılınmıştır. protokolün merkezi olmayan blok zinciri defterinin verimliliği ve bütünlüğü.

Ek olarak, XSWAP, platformdaki token fiyatlarını belirleyen yenilikçi ‘otomatik piyasa yapıcı’ sistemini tanıtıyor. Bu yöntemi kullanarak, arz ve talebe bağlı olarak bir fiyat ayarlanır. Havuzdaki jeton sayısına göre bir jetonun fiyatı artabilir veya düşebilir. Tüm bunlar, XSWAP’ın ABEYCHAIN ​​üzerinde merkezi olmayan bir şekilde çalışan algoritması ile mümkün olmaktadır.

Sonuç olarak, ABEYCHAIN ​​ekosistemi halihazırda 100.000’den fazla kullanıcıya sahiptir ve bu da geliştiricilere akıllı sözleşmeleri kullanma ve önemli ölçüde daha hızlı çalışan sağlam dApp’ler oluşturma yetkisi verir. Vurgulamak gerekirse, Ethereum ve benzeri sistemlere kıyasla ABEYCHAIN’de uygulanmaları çok daha ucuzdur. ABEY tokeninin değeri, halka tanıtıldığından beri yıllar içinde %400 arttı. XSWAP’in ABEY’e entegrasyonu sayesinde, platforma daha fazla yatırımcı, tüccar ve kripto meraklısı çekecek. Yakın gelecekte 100.000’den fazla kullanıcı bu yenilikten yararlanabilecek. XSWAP hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://xswap.com web sitesini ziyaret edin.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *