«
Aax

AAX Exchange, ticaret platformunun lansmanını duyurdu.
AAX’e göre, sıfır ücretli ticarete sahip olacak.
Kripto vadeli işlem sözleşmeleri, 80+ spot çifti, P2P fiat ticareti ve çok daha fazlasını sunar.
Bugün, kripto para borsası AAX, tüm spot çiftlerinde sıfır ücretli ticaret programının tanıtımını duyurdu. Borsaya göre, platformda işlem yapan kullanıcılar, hem üretici hem de alıcı siparişleri için ve tüm hacim katmanlarında tamamen ücretsiz işlemlerden yararlanacak. Dahası, tüm değişiklikler Ağustos başında yürürlüğe girecek şekilde ayarlanmıştır.

AAX, bir milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen birinci sınıf bir kripto borsasıdır. Londra Menkul Kıymetler Borsası’nın (LSEG) Teknolojisi ve birinci sınıf API bağlantısı tarafından desteklenmektedir. Bunun dışında kripto vadeli işlem sözleşmeleri sunuyor ve platformunda 80’den fazla spot çifti bulunuyor.

AAX, başka yerlerde görülen ve genellikle yasak olan komisyonlardan tasarruf etmek isteyen tüm tüccarlara kapılarını açıyor. Ayrıca, borsa benzersiz bir istikrar ve düşük gecikme süresi sunarak onu tüm tüccarlar için mükemmel bir yer haline getiriyor.

Yılın ilk yarısında kriptonun toplam piyasa değerinin artmasıyla birlikte AAX, bu artan talebi karşılamayı planlıyor. Bu nedenle borsa, bu sıfır işlem ücreti girişimini kullanarak acemi tüccarlar için erişim engelini düşürmeyi planlıyor.

AAX COO’su Toya Zhang’a göre, kriptonun getirdiği bu finansal devrimde büyük bir hamle yapmak için doğru zaman olduğuna inanıyor. Daha da açıkladı,

Kolektif eylemin gücünü keşfedeceğimiz ve yüzyılın en büyük sosyal ve ekonomik dönüşümlerinden birini yönlendirmeye odaklanacağımız tarihi zamanlarda yaşıyoruz. Dünya nüfusunun yaklaşık %2’sinin kriptoda olmasıyla, büyüme için hala çok yer var ve benimsemeyi sağlamak için mümkün olduğunca çok engeli kaldırmanın bu aşamada doğru eylem planı olduğuna inanıyoruz.

Vurgulamak için Zhang, “yayılmadan para kazanmadıklarını” da söyledi. Aslında, merkezi borsalar arasındaki rekabet ticaret ücretlerini düşürmekle ilgiliyse, ‘hadi doğrudan sıfıra gidelim’ dedi.

Son olarak, AAX Exchange’in eşler arası (P2P) itibari para ticareti ve borç verme için bir platform sunduğu bildiriliyor. OTC platformu, büyük müşteriler için daha basit alım satım işlemlerine izin verirken, Hızlı Satın Alma seçeneği yeni başlayanlar içindir. Sadece bu değil, %20’ye varan APY ile 50’den fazla kripto varlığı için hem sabit hem de esnek tasarruf paketleri sunacaklar.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *