«
Cryptocurrency

DOGE

Doge Usd Baybilen Kripto Haber

Dogecoin fiyatları, son 24 saatte %19,5 oranında arttığı için piyasa genelindeki yükseliş trendine güçlü tepki verdi. Fiyatlar, bir sonraki direnci olan 0.284$’a yaklaşırken 0.261$’da kaldı. Müthiş Osilatör, DOGE’nin bir boğa koşusu yaşadığını ima eden büyüyen yeşil sinyal çubuklarını kaydetti. 

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım koşullarını gösteren bir okuma olan 76’da yükselirken alım baskısı arttı. Buna uygun olarak, Chaikin Para Akışı da, baskı zamanında çıkışlar üzerinde artan sermaye girişleri yaymaya devam ederken orta çizginin üzerinde yükseliş bölgesine doğru kaldı. 

Hemen alım satım seanslarında pek olası görünmeyen bir düşüş durumunda, DOGE için destek seviyesi 0.224 dolarda kalıyor.

 

ADA

Ada Usd Baybilen Kripto Haber

ADA(cardano)’nın yazı yazıldığı sırada fiyatı 1,47 dolardı ve teknik analiz tablosu yanal bir hareketin başlangıcına işaret ediyor. ADA’nın direnç seviyesi, bugün birkaç kez bu seviyeyi geçmeye çalıştığı için 1,47 dolardı. 

Müthiş Osilatör fiyat hareketi son birkaç seanstır ayı çevirdi olarak iki kırmızı sinyal çubukları parladı. Ancak, basın zamanında, boğaların tüm gücünü kaybetmediğini gösteren yeşil bir sinyal çubuğu görüntüledi. Göreceli Güç Endeksi yükseliş bölgesi içinde kaldığı için alım gücü piyasada kaldı. 

Bollinger Bantları genişledikçe güçlü oynaklık işaretleri verdi. Öte yandan, ADA’nın yanal hareketi sonraki işlem seanslarında da devam ederse, ardışık destek seviyeleri 1,38 dolar ve 1,33 dolar. 

Alonzo’nun gelişim cephesinde Cardano, yakın tarihli bir tweet’te “mor” aşamaya girmeyi tartıştı. 

 

XRP

Xrp Usd Baybilen Kripto Haber

XRP’nin basın zamanında fiyatı 0,80 dolardı. Madeni para, sadece 48 saat önce 0,77 dolarlık ana direnç seviyesini kırdı. Ancak XRP fiyatları, tokenin değeri bugün 0,82 dolardan geri çekilirken hafifçe geri çekildi. Yukarı yönde, tekrar 0,82 $ seviyesine dokunmayı bekliyor. 

MACD , baskı sırasında yeşil histogramları resmettikten sonra yükseliş sinyalleri vermeye devam ederken, göstergeler olumlu bir tablo çizdi . Müthiş Osilatör, fiyatlarda bir artış eğilimi gösteren uzun yeşil sinyal çubukları da gözlemledi. 

Ancak Bollinger Bantları, yüksek piyasa oynaklığına işaret eden güçlü bir ayrışma kaydetti. Fiyatların daha da düşmesi durumunda XRP 0,77 dolar ve 0,71 dolar seviyesinde destek bulabilir. 

 

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *