«
444C37E0-Ee67-11Eb-Bf65-03D5A0789F69

Bitcoin Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı ve ardından Temmuz ayına kadar tüm yıllık kazançlarını (ve ardından bazılarını) tamamen sildiği için 2021’in ilk yarısı bir kripto patlaması ve çöküşü getirdi.

Şimdi, bitcoin (BTC-USD) temellerini bulduğunda, boğalar, yılın geri yarısında heyecan verici bir sonuç getireceğini söyledikleri için yeniden yükleniyor.

Kripto dünyası, yatırımcıların 2021’den geriye kalanlar için sahip oldukları yüksek umutları yerine getirsin ya da getirmesin, Yahoo Finance en azından eylemin, aşağıda izlemesi gereken en iyi liderler olarak seçtiğimiz isimleri içereceğini garanti edebilir. özel sipariş):

Barry Silbert
2012’de bitcoin’in oyunun kurallarını değiştireceğine dair büyük bir bahisle başlayan Barry Silbert’in kripto girişim fonu Digital Currency Group’un kurucusu olarak kusursuz koşusu o zamandan beri devam ediyor. Grayscale Investments’ı, kurumların tröstleri aracılığıyla kripto pazarına girmesine yardımcı olduğu için dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisi haline getirmekle kalmadı, aynı zamanda diğer kazanımları da artırdı. Silbert, 2015 yılında kurduğu DCG aracılığıyla, haberlerden (CoinDesk), verilere (CoinMetrics), borsalara (Coinbase) ve ödemelere ve sabit paralara (Circle) kadar bugün kriptonun neredeyse tüm köşelerine yatırım yaptı.

Barry Silbert (sağda), 7 Şubat 2018’de New York’ta Yahoo Finance All Markets Summit: Crypto’da Yahoo Finance Genel Yayın Yönetmeni Andy Serwer ile sohbet etti. (Yahoo Finance için Eugene Gologursky/Getty Images’ın fotoğrafı)
Barry Silbert (sağda), 7 Şubat 2018’de New York’ta Yahoo Finance All Markets Summit: Crypto’da Yahoo Finance Genel Yayın Yönetmeni Andy Serwer ile sohbet etti. (Yahoo Finance için Eugene Gologursky/Getty Images’ın fotoğrafı)
Sam Bankman-Kızarmış
FTX’te en hızlı büyüyen kripto borsalarından birini kuran 29 yaşındaki bir multimilyarder olarak Sam Bankman-Fried, kesinlikle herhangi bir kripto lideri listesinin başında yer alan özgeçmişiyle övünüyor. FTX’in son finansman turu, diğerlerinin yanı sıra ünlü VC firması Sequoia Capital ve hatta Coinbase’in girişim kolundan 900 milyon dolar getirerek bir kripto rekoru kırdı. Ayrıca, değerlemesinde inanılmaz bir artış sağladı – geçen yıl 1,2 milyar dolardan şimdi 18 milyar dolara. Tüm bu nakit parayla ileriye bakan şirket, satın almalarla kolayca sıçrama yapabilir – Bankman-Fried’in Yahoo Finance ile yaptığı son röportajda bir öncelik olarak vurguladığı bir şey.

FTX’in, Major League Baseball (MLB hakem üniformaları üzerindeki marka yamaları için) veya Ulusal Basketbol Ligi (Miami Heat’in evini aradığı arena haklarını adlandırmak için) ile yaptığı anlaşmalar aracılığıyla spor hayranlarını kriptoya çekmek için bir araya getirdiği markalaşma ortaklıklarının yanı sıra, şirket artık Super Bowl Şampiyonu Tom Brady’yi de yatırımcılar arasında sayıyor. Miami’deki Bitcoin 2021 Konferansı’nda sürekli bir hayran çevresinin kanıtladığı gibi, Bankman-Fried’in kripto ve sektöre saygı konusunda sadık bir takipçisi var.

Kripto o kadar da farklı değil. #BitcoinMiami2021’deki rock yıldızları ayrıca insanları imzalar @SBF_Alameda pic.twitter.com/cBSKxJTyH9

— Zack Guzmán (@zGuz) 4 Haziran 2021

Jack Dorsey
Square ve Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin 2021 Konferansı’nda manşet konuşmacı olarak görünmekten Elon Musk’ı B Word sanal konferansında oturmaya teşvik etmeye kadar, bu yıl bitcoin oyununu büyük ölçüde hızlandırıyor. Dorsey, Square aracılığıyla, bitcoin üzerinde merkezi olmayan finans yetenekleri oluşturmak için TBD adlı yeni bir çaba başlatıyor. Şirket ayrıca, kriptoya yönelmeye devam ederken bu yıl bilançosuna eklemek için 200 milyon dolardan fazla bitcoin satın aldı.

Twitter CEO’su ve Square’in kurucu ortağı ve CEO’su Jack Dorsey, 4 Haziran 2021’de Miami, Florida’daki Mana Kongre Merkezi’nde düzenlenen Bitcoin 2021 Convention kripto para konferansına katılıyor. (Fotoğraf: Marco BELLO / AFP) (Fotoğraf MARCO BELLO/AFP tarafından Getty Images aracılığıyla)
Twitter CEO’su ve Square’in kurucu ortağı ve CEO’su Jack Dorsey, 4 Haziran 2021’de Miami, Florida’daki Mana Kongre Merkezi’nde düzenlenen Bitcoin 2021 Convention kripto para konferansına katılıyor. (Fotoğraf: Marco BELLO / AFP) (Fotoğraf MARCO BELLO/AFP tarafından Getty Images aracılığıyla)
elon musk
Belki de hiç kimse 2021’de kripto pazarlarında Tesla CEO’su Elon Musk’tan daha fazla söz sahibi olduğunu kanıtlamadı. Birçoğu, Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık bitcoin satın alımıyla yeterince desteklenmediyse, kripto para birimi hakkındaki tweet’lerini tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için büyük bir katalizör olarak nitelendiriyor. Musk, Tesla’nın Mayıs ayında ödeme için Bitcoin’i kabul etmesiyle ilgili yüzüyle birlikte tam bir fiyat tersine çevrilmesini tetiklemiş olabilir. Bitcoin, sonrasında %50’ye ulaştı ve Musk’ın sosyal medyadaki hissiyatı hızla değişti. Benzer şekilde, birçok kişi onun Saturday Night Live görünümünü, Musk’ın “koşuşturma” olarak adlandırmasının ardından Dogecoin’deki (DOGE-USD) aşağı yönlü hareketler için bir katalizör olarak nitelendiriyor.

Ancak sanal B Word konferansında Jack Dorsey ile birlikte ifade ettiği gibi, net bir kripto hayranı olmaya devam ediyor ve büyük olasılıkla Tesla’nın bir kez daha bitcoin kabul etmeye başladığını görüyor.

CUMARTESİ GECESİ CANLI —
SNL sunucusu olarak Elon Musk, 8 Mayıs 2021 Cumartesi günü “Wario” skeci sırasında Wario’yu oynuyor. (Fotoğraf)

Gönderen: Will Heath/NBC/NBCU Fotoğraf Bankası Getty Images aracılığıyla)
Köpekbalıkları: Mark Cuban ve Kevin O’Leary
Bitcoin’in geleneksel yatırım dünyasına tamamen geçtiğine dair bir işaret varsa, bu, Shark Tank’tan Kevin O’Leary’nin Yahoo Finance’e portföyünün %3’ünü ona adadığını açıklaması olabilir. Bu tahsis, listedeki herhangi birine göre kafaları çevirmeyecek olsa da, O’Leary, kurumsal yatırımcıların alana nasıl bakabileceğini anladığını kanıtladı. Bitcoin madenciliğiyle ilgili sürdürülebilirlik sorunlarıyla ilgili uyarısı, Elon Musk’ın yüzünü önceden tarihlendirdi ve göze çarptığını kanıtladı. Bir hafta sonra, bitcoin %50 çöküşüne başladı. Şimdi, bitcoin’in hisse senetlerinden daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu düşünüyor.

Kendi adına, köpekbalığı arkadaşı Mark Cuban, ademi merkeziyetçi finansın sunduğu vaatlerle daha fazla ilgileniyor gibiydi. Cuban, DeFi projesi Iron Finance’in çöküşünün kurbanı olurken, uzaydaki fırsatlara (ve tüketicileri korumak için gerekli olabilecek düzenlemelere) dikkat çekiyor.

BlockFi kurucu ortakları: Zac Prince ve Flori Marquez
Kripto para büyüdükçe, Zac Prince ve Flori Marquez 2017’de yatırımcıların geleneksel finansın dışına yönelebilecekleri bir borç verme platformu oluşturmaya başladılar. Şimdi, platformları BlockFi, Fidelity, Coinbase Ventures ve SoFi gibi şirketlerin sermayesiyle övünen 3 milyar dolarlık değerleme ile alanda lider. Daha da önemlisi platform, faiz oranlarının tarihi en düşük seviyelerinde olduğu bir zamanda tasarruf sahiplerine getiri elde etmeleri için bir yol sunmuştur. BlockFi, bitcoin ve diğer kripto paralardan farklı olarak 1 dolarlık sabit paralarından taviz vermeyecek şekilde tasarlanmış olan sabit paralara %7’den fazla faiz ödüyor.

Bununla birlikte, şirket Mart ayında 265.000’den fazla perakende müşteriyi geçtiğinden, düzenleyicilerin de dikkatini çekti. Temmuz ayında, New Jersey ve Texas ve Vermont dahil olmak üzere diğer eyaletlerin bir kısmı, BlockFi’nin sunduğu faiz getiren hesaplarla ilgili sorun çıkardı. Diğer düzenleyiciler, yakında kendisine banka dememeye çok dikkat eden BlockFi gibi borç verme platformları üzerindeki baskıyı artırabilir. Bu baskıya nasıl tepki verdikleri, neden daha az merkezi kredi platformlarına ihtiyaç duyulduğunu (ya da gerekmediğini) açıklayabilir.

@AkikoFujita ve @zGuz’a beni tekrar konuk ettikleri için teşekkürler! https://t.co/yc1aQ9x8su ile konuşmaktan zevk aldığım en dinamik çapalardan bazıları

— Flori Marquez (@FounderFlori) 7 Nisan 2021

Caitlin Long, Avanti Financial Group CEO’su
Avanti Financial ve kurucusu Caitlin Long, kriptoda kendilerine banka dememeye özen gösteren borç verme platformlarından ayrı duruyor. 22 yıllık Wall Street emektarı Long, dijital varlıklar dünyası ve eski finansal sistem arasında çok ihtiyaç duyulan bir geçici boşluk olarak Avanti’yi yaratmaya başladı. Ayrıca iki yılını Wyoming yetkililerinin bitcoini düzenlemek için bir plan olarak devleti haritaya koyan yasaları araştırmasına ve yazmasına yardımcı oldu.

Avanti, bankacılık tüzüğünü Ekim 2020’de kazandı. Şimdi Long, kripto bankalarının doğru şekilde nasıl inşa edileceğini savunuyor ve sektöre 2008’de geleneksel bankacılık sistemini çökerten aynı tuzaklardan kaçınmanın yolları konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Kaldıraca karşı konuştu. ve konu kriptoyu düzenlemeye geldiğinde FED’i değişiklik işaretleri için yakından izledi.

Kripto (ve genel olarak finans) alanındaki en zeki insanlardan biri olan @CaitlinLong_ ile kripto bankasını nasıl büyüttüğü ve ülke için bir örnek teşkil eden Wyoming’de #bitcoin hakkında yasal bir çerçeve oluşturmaya nasıl yardımcı olduğu hakkında görüştüm:https: //t.co/I1WiVsUEC7 pic.twitter.com/oQEkDcA3b2

— Zack Guzmán (@zGuz) 9 Haziran 2021

Jesse Powell, Kraken CEO’su
Coinbase, ABD’de listelenen ilk büyük kripto borsası olabilir, ancak Kraken muhtemelen o kadar da geride değil. 6 milyondan fazla müşteriyle borsaya başkanlık eden Jesse Powell, şirketin bir yıldan biraz fazla bir süre içinde halka açılmaya çalışabileceğini söyledi. Bloomberg’e göre, şirket son zamanlarda kendisine 10 milyar dolardan fazla değer verecek yeni bir fon sağlamak için görüşmelerde bulunuyordu.

Kraken ayrıca Eylül 2020’de bir dijital varlık şirketi için ilk bankacılık tüzüğünü kazanarak geleneksel finans ve kripto arasında güvenilir bir bağlayıcı olma planlarını başlattı.

Chris Dixon ve Kathryn Haun, Andreessen Horowitz’in Kripto Fonu III
Chris Dixon ve Kathryn Haun liderliğindeki Andreessen Horowitz’in Crypto Fund III’ü, 2,2 milyar dolar olarak açıklanan en büyük kripto odaklı VC fonu olarak rekor kırdı. Eski bir federal savcı ve a16z’nin ilk kadın genel ortağı olan Dixon ve Huan, VC firmasının 2013’te Coinbase’deki 25 milyon dolarlık bahsini inşa etmeye çalışacaklar.

İkili, “Bu fonun büyüklüğü, önümüzde duran fırsatın büyüklüğüne işaret ediyor: kripto sadece finansın geleceği değil, aynı zamanda ilk günlerde internette olduğu gibi, hayatımızın tüm yönlerini değiştirmeye hazır,” dedi. Coinbase yönetim kurulu üyeleri, Haziran ayında fonu açıklayan bir blog gönderisinde.

Vitalik Buterin, Ethereum kurucu ortağı
27 yaşındaki Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, kripto dünyasının en önde gelen (bilinen) kurucusu olarak belki de m

herhangi bir kripto listesinde ost bariz adı. Ethereum (ETH-USD), geçen yıl boyunca bitcoin’den iki kat daha iyi performans göstererek bu zaman dilimine göre %592 artış gösterdi. Zincir, NFT’ler (karşılaştırılamaz tokenler) ve merkezi olmayan finans uygulamaları dahil olmak üzere başka projeler oluşturmak için Ethereum kullanan kodlayıcılardan büyük ölçüde yararlandı.

Normalde kripto standartlarına göre nispeten düşük bir profil tutan Buterin, son zamanlarda dallanıyor, hatta Ashton Kutcher ve Mila Kunis ile NFT kedilerini öne çıkarmak için yeni bir animasyon dizisinde seslendirme yapıyor.

Kutcher Kitchen Talks EP 1’e hoş geldiniz #KryptoWithKunis #StonerCats #nft #eth @stonercatstv @VitalikButerin https://t.co/uuejuNJZp9 pic.twitter.com/qd5QUqRn3z

– ashton kutcher (@aplusk) 21 Temmuz 2021

Mike Novogratz, Galaxy Digital’in kurucusu
Her zaman göze çarpan, eski hedge fon yöneticisi Mike Novogratz, uzaya daldığından beri bir dizi kripto kazancı elde etti. Kripto varlık şirketi Galaxy Digital de bu yıl, kripto saklama şirketi BitGo’yu 1,2 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın alarak sektördeki en büyük anlaşma ile dalgalar yarattı. Birleşik varlık, gözetim altındaki 40 milyar dolardan fazla varlığa sahip olacak ve anlaşma kapandığında eksiksiz bir tek duraklı kripto mağazası olarak ortaya çıkacak.

Mart ayında bir madencilik iş birimi ekleyen şirket, bu yılın sonlarında bir ABD borsasında işlem görmek istiyor. Galaxy şu anda Kanada’nın Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görüyor.

Miami’deki Bitcoin 2021 Konferansı’nda, kriptoya yatırım sezgisini Warren Buffett’in hisse senedi siciliyle karşılaştırmanın adil olup olmayacağı sorulduğunda, milyarder Novogratz, “Şey, kriptodaki en yaşlı adam benim” diye şaka yaptı.

56 yaşındaki Galaxy Digital kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Miami’de Bitcoin 2021’de özel bir röportaj için Yahoo Finance’ten Zack Guzman’a katıldı.
56 yaşındaki Galaxy Digital kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Miami’de Bitcoin 2021’de özel bir röportaj için Yahoo Finance’ten Zack Guzman’a katıldı.
Erik Voorhees, ShapeShift CEO’su
2013 yılında bitcoin kumar sitesi Satoshi Dice’ı 125.000’den fazla bitcoin’e sattıktan sonra Erik Vorhees, 2014 yılında orijinal kripto takas platformu ShapeShift’i kurdu. Şirket, müşterinizi tanıyın (KYC) kurallarına uymak zorunda kaldığında sonunda neredeyse tüm müşterilerini kaybetti. ) bir değişim olarak kurallar. Ancak o zamandan beri ShapeShift, müşterilerden kimlik bilgilerini isterken aynı kurallara uymak zorunda kalmadan kripto takaslarına güç sağlamak için arka uçta merkezi olmayan uygulamaları kullanarak kendini yeniden inşa etti.

Voorhees, Temmuz ayında ademi merkeziyetçiliği tamamen benimsediği ve şirketinin müşterilerinin ve topluluk üyelerinin sahip olduğu merkezi olmayan bir varlık olarak kendisini tokenleştireceğini duyurduğunda işleri bir adım daha ileri götürdü. Voorhees, ShapeShift ademi merkeziyetçilik modelinde diğer kripto şirketlerinin izleyeceğini tahmin etti.

ShapeShift, KYC kurallarını uyguladığında neredeyse tüm müşterilerini kaybetti. @THORChain gibi DeFi platformları, şirketin müşterileri geri kazanmasını sağladı. Şimdi, @ErikVoorhees bana neden tamamen merkezsizleştiğini anlatıyor:

“Tüm kurumsal yapıyı dağıttık.” pic.twitter.com/YJMeAUE19u

— Zack Guzmán (@zGuz) 15 Temmuz 2021

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Gary Gensler
SEC Başkanı Gary Gensler’i herhangi bir kripto etkileyici listesinin başında bulamasanız da, daha etkili ve bir kripto düzenleyicisi olarak bir değişiklik için daha bilgili birini düşünmek zor. Gensler daha önce Massachusetts Institute of Technology’de blockchain teknolojisi ve kripto üzerine bir ders verdi ve bu sırada kendisini bitcoin’de “merkez minimalist” olarak tanımladı. SEC, şu ana kadarki kısa görev süresinde yeni kripto düzenlemeleri konusunda oldukça sessiz olsa da, bir düzineden fazla bitcoin ETF uygulamasından birini onaylamak bunu hızla değiştirebilir.

WASHINGTON – 28 Nisan: Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) Gary Gensler, Washington, DC’deki Capitol Hill’de 28 Nisan 2010’da Senato Tahsisat Komitesi Mali Hizmetler ve Genel Hükümet Alt Komitesi önünde bir duruşma sırasında ifade veriyor. Duruşma, CFTC için FY2011 bütçe tahminlerini incelemekti. (Fotoğraf: Alex Wong/Getty Images)
SEC Başkanı Gary Gensler, 2021’de hisse senetleri ve döviz sorunlarıyla ilgili düzenlemeleri araştırmakla meşguldü. SEC henüz bir bitcoin ETF’sini onaylamadı. (Fotoğraf: Alex Wong/Getty Images)
Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’ın kendisi hakkında söylediği gibi: “Gary Gensler akıllı bir adam. Akıllı düzenlemelerle çıkacağına inanıyorum.” Gensler’in bir bitcoin ETF’sini onaylaması hakkında söylediği gibi, yaşlı Amerikalılar tarafından tutulan büyük bir servet dalgasının kilidini açabilir.

“Amerika’daki büyük servet 50-80 yaşındakiler, genellikle DEA’lar, kayıtlı yatırım danışmanları aracılığıyla çalışıyorlar. Satın almak için daha yavaşlar – bu trend başladı – ETF bunu daha da kolaylaştırıyor” dedi.

Anthony Pompliano, Pomp Investments’ın kurucusu
Kripto hedge fonu Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı olan Anthony Pompliano, tek başına yatırım odağı olmasına rağmen bu listede bir yere sahip olabilir. Pompliano, BlockFi ve eToro’ya erken yatırımlarla övünmekle kalmıyor, aynı zamanda

“Pomp” dedikleri adam, tamamen bitcoin’e odaklanarak sosyal medyada etkileyici bir takipçi kitlesi oluşturdu. Kısa süre önce Twitter’da 1 milyondan fazla takipçiyi geçti ve kripto girişimlerini ve yenilikçilerini vurgulayan kripto odaklı podcast’ini oluşturmaya devam ediyor.

El Salvador’un resmi olarak #Bitcoin’i yasal ihale olarak onaylamasından 3 gün önce, @APompliano ile %35’lik düşüşe rağmen neden hala yükselişte olduğu hakkında sohbet ettik.

Ülkelerin ve merkez bankalarının yakında bitcoin kabul eden şirketleri takip edeceklerini söyledi.

İyi karar! 👇 pic.twitter.com/7JzH5MWQqy

— Zack Guzmán (@zGuz) 9 Haziran 2021

Brian Armstrong, Coinbase CEO’su
Coinbase’in kurucu ortağı ve CEO’su Brian Armstrong, kripto borsasını türünün en büyük halka açık şirketi yapmak için Nisan ayında şirketi doğrudan listeleme bitiş çizgisine getirdi. Daha büyük borsalardan biri olarak Coinbase, platformuna daha saçaklı kripto projelerinden bazılarını ekleme konusunda önemli bir güce sahip. Bu yılın başlarında, Dogecoin, şirket kripto para birimini platforma ekleyeceğini açıkladıktan sonra biraz patlama gördü. Armstrong ayrıca, Warren Buffett’a servetinin önemli bir miktarını verme hedefine işaret eden Giving Pledge’e de imza attı.

New York, Ny – 15 Mayıs: Coinbase Kurucusu ve CEO’su Brian Armstrong, New York’ta 15 Mayıs 2019’da Hilton Midtown’da Consensus 2019’a katıldı. (Steven Ferdman’ın fotoğrafı/Getty Images)
Coinbase Kurucusu ve CEO’su Brian Armstrong, 15 Mayıs 2019’da New York’ta Hilton Midtown’da Consensus 2019’a katılıyor. (Steven Ferdman’ın fotoğrafı/Getty Images)
Paul Tudor Jones
Efsanevi yatırımcı Paul Tudor Jones, Mayıs 2020’deki bir yatırımcı mektubunda, bitcoin’i enflasyona karşı bir korunma aracı olarak desteklediğinde, riskten korunma fonu dünyasında dalgalanan bir dalga yarattı. Bitcoin yükselmeye başlamadan hemen önce geçen Aralık ayında bu duruşu ikiye katladı. Ticaretin kurumsal tarafında yer alan birçok kişi, mektubunu diğer yatırımcılara bir kıvılcım ve kripto vagonuna atlayan hedge fonları olarak kredilendiriyor.

Pantera Capital’in Dan Morehead’i
Pantera Capital, mutlak bir kripto para birimidir. Dan Morehead tarafından kurulan şirket, yalnızca kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisine odaklanan ilk ABD kurumsal varlık yöneticisi olarak kendini kanıtlıyor. Borsa Bitstamp, USDC stablecoin ihraççısı Circle ve saklama şirketi BitGo ve diğerlerine yapılan yatırımlarla şimdiden büyük kazançlar elde etti.

Goldman Sachs’ta işe başlayan Morehead, bu yılın başlarında Yahoo Finance ile yaptığı röportajda Bitcoin’in Ağustos ayına kadar 115.000 dolara ulaşabileceğini tahmin etmişti. Yatırımcı mektupları, daha geniş kripto alanına inanılmaz veri odaklı bir bakış sunuyor.

Alex Mashinsky, Celsius CEO’su
Dünyanın en büyük kripto kredi platformlarından birinin başkanı olarak, Alex Mashinsky’nin müşteriler için sık sık YouTube video güncellemelerine ev sahipliği yapmak için hala zaman bulması etkileyici. BlockFi’ye benzer şekilde Celsius, faiz kazanmanın ve teminat olarak kripto kullanarak kredi almanın bir yolunu sunarak müşterilerden 107.000’den fazla bitcoin çekmek için büyüdü. BlockFi’den farklı olarak Celsius, platformunun bazı faydalarını kolaylaştırmak için bir şirket belirteci kullanır. Kripto kredi sektörü büyümeye devam ederken, Celsius’un düzenleyicilerin de dikkatini çekmeye devam edeceği açık. Bu yılın başlarında, Mashinsky’nin Yahoo Finance’i şiddetle reddettiği iddiasıyla, şirketin velisinin aşırı yeniden varsayım üzerine çekildiğini iddia ettiği bir raporda, borç verme uygulamalarıyla ilgili endişeler dile getirildi.

Mashinsky ayrıca Elon Musk’ın kripto dünyasında oynadığı role karşı oldukça açık sözlü. Miami’deki Bitcoin 2021 Konferansı’nda Mashinsky, Musk’a kriptoda sadece takipçi kazanmak isteyen bir “turist” diyerek manşetlere girdi.

Zack Guzman, Yahoo Finance Live için bir çapa ve aynı zamanda Yahoo Finance’de girişimcilik, kripto, esrar, yeni başlayanlar ve son dakika haberlerini kapsayan kıdemli bir yazardır. Onu Twitter’da takip edin @zGuz.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Avatar Of Kemal
    Kemal

    Güçlü bir ekiple mükemmel kripto projelerini seviyorsanız, kesinlikle bu siteyi takip edin, teşekkürler bay bilen :)