«
Ogimage

ENVOY Network ve Vera Network, gerçekleştirdikleri başlangıç finansman turlarından farklı şirketlerden ilk fonlarını topladılar. Her iki altcoin projesi de NFT alanında faaliyet gösteriyor ve yatırımları bu alanlarda kullanmayı düşünüyor. Fona destek sağlayan şirketler ve kurucuların açıklamaları şu şekilde…

Vera, bu dev şirketlerden ve platformlardan destek aldı

Bir NFT ve DeFi Blockchain platformu olan Vera, kısa süre önce toplam 3 milyon dolarlık başlangıç ​​finansman turunu tamamladı. Tur, OKEx Block Dream Fund, Genesis Block Ventures, Krypital Group, Shima Capital, SL2 Capital, Mozaik gibi diğer risk sermayesi ve özel sermaye yatırımcılarının katılımıyla dünyanın önde gelen NFT oyun şirketlerinden ve yatırımcılarından biri olan Animoca Brands tarafından yönetildi.

Nft
2 Altcoin’e Milyonluk Yatırımlar! 30

Son yatırımlar öncesinde, Polkadot Blockchain’in kurucusu Dr. Gavin Wood tarafından kurulan Web3 Vakfı’nın erken hibe desteğiyle Vera, ilk teknolojilerini Substrate üzerinde geliştirdi ve Ethereum, Solana, Polygon ve Binance Smart Chain gibi herhangi bir Blockchain üzerine kurulu NFT uygulamalarını ve oyunları destekliyor. Vera’nın geleceği için Animoca Brands’in kurucu ortağı ve başkanı Yat Siu, şunları söylüyor:

Tıpkı geleneksel bir mobil oyunun, oyuncuların uygulama içi finansal hizmetleri kullanmasına izin vermek için bir banka oluşturması gerekmemesi gibi, bir blockchain NFT oyununun veya pazar yerinin de böyle olması gerekmemelidir.

Vera, çoğumuzun gerçek dünyada olduğu gibi kabul ettiği birkaç temel finansal hizmeti sağlamak için NFT alanında acilen ihtiyaç duyulan güvenli bir merkezi olmayan finansal platform inşa ediyor.

Tbf 300X250 Kriptokoin Baybilen Kripto Haber

 

Bu Altcoin Projesine Milyonluk Yatırım:
2 Altcoin’e Milyonluk Yatırımlar! 31

Altcoin projesi Vera’nın kurucusu Denis Lam, projeyi detaylandırıyor

Vera’nın kurucusu Denis Lam, “Ekibimiz, dünyanın en büyük 4. bankası olan Dapper Labs ve Northern Trust gibi kurumsal müşteriler için birkaç Blockchain projesi oluşturduktan sonra, yeni NFT sınıfı için güvenilir merkezi olmayan finansal hizmetlerin eksikliğini fark etti” açıklamasında bulundu. Lam ayrıca, geliştiricilere şu şekilde seslendi:

Uygulamanız için kendi güvenli finansal hizmetlerinizi oluşturmak için milyar dolarlık bir şirket olmanıza gerek yok ve bunu yapmaya gücünüz yetiyor olsa bile, bu muhtemelen ana iş modeliniz için büyük bir dikkat dağıtıcı ve stratejik risktir.

 

Bu 4 Defi Altcoin Projesi, Yüzde 200 Yapabilir!
2 Altcoin’e Milyonluk Yatırımlar! 32

ENVOY Network, 2.5 milyon dolar topladı

Premium NFT sınıfı ve platformu ENVOY Network’de, Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere bir finansman turunda 2.5 milyon dolar topladı. Finansman turu AU21, 3comma, Prometheus Labs, Spark Digital Capital, Solidity Ventures ve diğer birçok kurum ve melek yatırımcı tarafından yönetildi. Tura ayrıca Austin Kramer, Miranda Huybers, Paul Doherty, Marlon Flohr ve Perry van de Mosselaar gibi güçlü bir danışmanlar kurulu katıldı.

Ogimage Baybilen Kripto Haber
2 Altcoin’e Milyonluk Yatırımlar! 33

Altcoin projesi, fonu hangi alanlarda kullanacak?

Toplanan fonla ekip, ürün geliştirmesini hızlandıracak ve NFT endüstrisini tekrar yorumlayacak. Ekip bunu, topluluk etkinliğinin ve vızıltıların gelişimini hızlandırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış ENVOY VAULT aracıyla yapacağını söylüyor. Ayrıca ENVOY, birçok fonksiyonda işe alım yaparak ekibini artıracaktır. Birçok yatırımcı projeye yatırım yaparken ENVOY, bu jestin, yatırım yapılabilir bir teknoloji olduğunu düşündükleri için NFT’lerin çoğunluğuna atlarken Girişim Sermayesi (VC) firmaları arasındaki yüksek ilgiyi gösterdiğini söyledi.

Bu 2 Altcoin, Onmilyonluk Yatırımlar Aldı!
2 Altcoin’e Milyonluk Yatırımlar! 34

Son olarak, ENVOY CEO’su Bram Verstraeten heyecanını ve mutluluğunu şu şekilde dile getirdi:

ENVOY’u bu kadar çabuk desteklemek için katılan tüm büyük yatırımcılar ve danışmanlardan çok memnunuz. Onları küresel ekibimizin bir parçası olarak görmek gerçek bir onur. Anlamlı üstün kaliteli projeler oluşturmak ekibimizin DNA’sındadır. Çeşitli sektörlerde sağlam bir geçmişe sahibiz ve bunu ENVOY’a getirmeye hazırız.

Her birey, ya gerçek satın alma yoluyla ya da platforma katılarak bir NFT’ye sahip olma şansına sahip olacak.

Kaynak: https://kriptokoin.com/2-altcoin-projesine-milyonluk-yatirim/

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *