«
Altcoin

Ünlü kripto para analisti, bu altcoin’in sadece 11 gün içinde değerini ikiye katladıktan sonra bile patlayıcı bir parabolik yapmaya hazır olduğunu söyledi. Twitter’da 277.000 takipçiye sahip olan ve Pentoshi takma adıyla bilinen ünlü analist, popüler altcoin olan Cosmos’un (ATOM) önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32 dolara yükseldikten sonra dik bir yükselişe geçmesini beklediğini söyledi.

“Muhtemelen önümüzdeki haftalarda oldukça vahşi bir koşu yapacağız ve ayılar bu konuda zor zamanlar geçirecek. Görünüşe bakılırsa parabolik hareket olacak.”

CoinGecko’ya göre, blok zincirlerinin interneti olarak lanse edilen altcoin’in, 9 Eylül’de 20,44 dolardan 20 Eylül’de 44 doların üzerine inanılmaz bir patlama yaşadı ve iki haftadan kısa bir sürede yüzde 115’lik bir yükseliş gerçekleştirdi.

Cosmos’a, Bitcoin paritesinde (ATOM/BTC) bakan Pentoshi, paritenin şu anki 0,00087 değerinden (yazım sırasında yaklaşık 40 dolar değerinde) yüzde 48’lik bir artış başlatmaya hazır olduğunu söyledi.

“BTC çiftinde çok yıllı bir aralığın kırılması ve USD çiftinde başlayan fiyat keşfi.”

Bitcoin’e gelince, kripto analisti, önde gelen kripto para biriminin 46.000 dolar civarında daha yüksek dip yaptığı için için 56.000 dolara hareket etmeye hazır olduğunu söyledi.

“BTC’yi düşünüyorum.

Fiyat muhtemelen daha yüksek bir dip yaptı ve 1 günlük trendde 53.000 dolar ile daha yüksek bir zirve yaptı. Dikkat ederseniz kurumsal ilgi hızlanıyor… Piyasaların yapısı sıfırlandı ve yeni bir akım başladı.”

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *