«
Axie-Solana

Görünüşe göre kripto dünyası, DeFi belirteçlerinde ve blok zinciri oyun belirteçlerinde bir patlama arasında yoğun bir rekabet görüyor. Geçen yıl boyunca DeFi platformları ve tokenleri ile hızlı bir büyüme gördük. Şimdi, blockchain oyun sektörü liderliği alıyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, bazı yatırımcılar, tüccarlar ve analistler hala yeni bir DeFi patlamasının hemen köşede olduğuna inanıyor. Kim demiş ki, her iki sektör birlikte yükselmeye devam edebilir. Vurgulamak gerekirse, DeFi ve blockchain oyun artışı, mevcut ve yükselen birçok blockchain ağı arasındaki artan rekabet sayesinde gerçekleşiyor.

Örneğin, Ethereum, kısa bir süre önce blockchain oyunları ve DeFi uygulamalarının tek sahibiydi. Artık geliştiriciler, çeşitli blok zincirleri arasından seçim yapma seçeneğine sahipler. Böyle bir blok zinciri Solana ağıdır.

Artan popülaritesi ile Solana’nın (SOL) fiyatının yükselmeye devam edeceğine şüphe yok. Yükselen bir diğer yıldız, popüler Ethereum tabanlı blockchain oyunu – Axie Infinity (AXS). Her iki varlığın da fiyatı son birkaç haftadır yükselişte. Her ikisi de şu anda 70 dolarda. Hangisinin önce 100 doları vurması daha olasıdır?

Ayrıca Okuyun: Axie Infinity (AXS) Fiyat Tahmini

CoinGecko’ya göre yazının yazıldığı sırada hem Solana (SOL) hem de Axie Infinity (AXS) fiyatları tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşıyor. Şu anda SOL fiyatı %8,7 arttı ve yükseliş işaretleri göstermeye devam ediyor. Bu arada, AXS’nin fiyatı %3,3 arttı ve aynı zamanda yükseliş işaretleri gösteriyor.

Bu oranda, her iki kripto da mevcut tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırana kadar kolayca yükselebilir. Spesifik olarak, Solana toplam piyasa değeri ile 10. sırada ve 76.16 $ seviyesinde bulunuyor. Bu, dün belirlenen 74.08 dolarlık rekor ATH’yi geçti. Öte yandan, AXS toplam piyasa değerine göre 38. sırada ve 72.42 $ seviyesinde bulunuyor. Tüm ATH 80,76 $ olarak ayarlandı.

Bir Cevap Yaz

Bay Bilen Hakkında

avatar

Bay Bilen

Kripto para piyasası hakkında genel her şey bu sitede paylaşacağım. Bildiğim gördüğüm beğendiğim tüm içerikleri sizinle paylaşacağım. umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *