«
Poly

Düşük piyasa değerine sahip bu altcoin, devasa bir dönüm noktasının ardından sadece bir hafta içinde fiyatını ikiye katladı.

Twitter’da 50.500 takipçiye sahip olan Polymath (POLY) projesi, paylaştığı bir tweet’te, Polymesh Incentivized Testnet’in (ITN) yeni bir sürüme yükseltildiğini açıkladı. Güncelleme, protokolün test ağında merkezi olmayan uygulamaların (DApps) kullanılabilirliğinin yolunu açıyor. Polymath, kullanıcıların blok zincirinde dijital menkul kıymetler oluşturmasına, ihraç etmesine ve yönetmesine izin veren bir menkul kıymet token’ı platformudur. Polymath’in paylaştığı bir blog gönderisine göre, Polymesh Teşvik Edilmiş Testnet, onları bu yıl ana ağı başlatmaya bir adım daha yaklaştırdı.

“Polymesh Teşvik Edilmiş Testnet, Polymesh ana ağının lansmanına yönelik hedefinde bir sonraki adıma biraz daha yaklaştırıyor. Polkadot’tan Cosmos’a kadar, ITN’ler bir taşla iki kuş vurmanın kanıtlanmış bir yoludur, zincir üzerindeki işlevselliği stres testi yaparken topluluk katılımını ve katılımını sağlar.”

Proje şu anda, katılımcıların Polymath’ın temel özelliklerini ve işlevlerini test ederek ödüller kazanmalarını sağlayan bir dizi zorluk olan “Running With the Bulls”u düzenlemenin tam ortasında.

ABD merkezli Coinbase borsasında, geçen Temmuz ayında listelenen POLY, yedi günün en düşük seviyesi 0,34 dolardan 1,25 dolara yükseldi ve bu sadece bir haftada yüzde 267’lik yükseliş gerçekleştirdiği anlamına geliyor. Bu altcoin, o zamandan beri biraz geri çekilme yaşadı ve şu anda 1,15 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

Emirhan Yamaç Hakkında

avatar

Emirhan Yamaç

Kripto paralarla ilgili içerik okumayı ve paylaşmayı seven birisi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *